FOTOGRAFIA CYFROWA I ANALOGOWA

Fotokalendarze

Fotokalendarze personalizowane zdjęciami i ważnymi datami

 

Fotokalendarze

 
Szczęśliwi czasu nie mierzą, chyba że przy pomocy fotokalendarza zaprojektowanego i wydrukowanego u nas. W bardzo prosty sposób można wejść w posiadanie
takiego szczęśliwego miernika czasu. Wystarczy wybrać co najmniej trzynaście zdjęć i zanotować najważniejsze daty. Następnie pobrać z naszej strony i zainstalować na swoim komputerze specjalny bezpłatny program do projektowania m.in. fotokalendarzy i przy jego pomocy umieścić wybrane zdjęcia i wpisać na kalendaria przygotowany prywatny zestaw świąt. Gotowy projekt wysłać za pośrednictwem programu lub osobiście dostarczyć do laboratorium do wydrukowania.
 
Można także bezpośrednio w laboratorium zlecić nam wykonanie projektu fotokalendarza i jego druk.
 
 
 
Wybór zdjęć do fotokalendarza

 

Kalendaria i zdjęcia do fotokalendarza

Korzystający z programu do projektowania fotokalendarzy mają do wyboru różne gotowe przygotowane przez nas wzory kalendarium, mogą także zaprojektować całkowicie inne.
 
Najlepiej do fotokalendarzy użyć zdjęć o kompozycji poziomej. W innym wypadku warto dobrać ilość i format zdjęcia w ten sposób aby zapełniały w całości miejsce przeznaczone na wydruk.
 
Zdjęcia na papierze, negatywach, diapozytywach, płytach szklanych wszystkich rodzajów i rozmiarów. Prace plastyczne dzieci i inne obrazy zapisane na papierze też mają szanse znaleźć się na fotokalendarzu. Jesteśmy w stanie praktycznie wszystkie materiały zeskanować i tak uzyskane pliki poprawić, wyretuszować i przygotować do druku.
 
 

Kalendarze niestandartowe

Wszyscy zaczynamy Nowy Rok z początkiem stycznia i takie kalendarze drukują wszyscy. U nas można zamówić i wydrukować kalendarze zaczynające się w innych miesiącach niż styczeń oraz mające więcej niż 12 miesięcy.
 
 
 
 
wpisz ważne daty do kalendarza
 
 

Technologia i format fotokalendarza

 
Do druku fotokalendarzy wykorzystujemy druk cyfrowy o jakości fotograficznej firmy Xerox. Wszystkie kalendarze drukowane u nas są w formacie A3 w dwóch wariantach.
Pierwszy, klasyczne karty A3 spięte metalową spiralką z zawieszką. Drugi drukowany na kartach A4 spięty spiralką w taki sposób aby docelowo uzyskać po rozłożeniu format A3(podwójny A4). Do zawieszenia służy wycięty otwór. Wszystkie kalendarze drukujemy na grubym papierze o gramaturze 250g lub 280g.
Jakość druku na grubym papierze daje możliwość zachowania zdjęć na dłużej niż życie kalendarza.
 
Fotokalendarze są pakowane w ochronne i wygodne do transportu koperty.
 
Format fotokalendarzy

 

 

 

pobierz program domprojektowania fotokalendarzy

 

 
 


Presscake (1.1.0.94)