FOTOGRAFIA CYFROWA I ANALOGOWA

Fotoksiążki

Fotoksiążki wykonywane techniką druku cyfrowego. Karty i okładki klejone na gorąco. Okładki twarde, personalizowane zdjęciami

Fotoksiążki, program do projektowania footksiążek

 

Fotoksiążki, czyli album ze zdjęciami w nowej szacie

          Wszyscy wiemy jak wyglądają tradycjne albumy ze zdjęciami. Klasyczne na 100, 200, lub 300 zdjęć ze stronami zawierającymi koszulki na odbitki albo tradycyjne, z kartami rozdzielonymi pergaminem. Wygodne ale na swój sposób nudne. Mamy co prawda bardzo duży wybór gotowych albumów ale zawsze jest to gotowy produkt zaprojektowany przez inną osobę.
         Formuła fotoksiążki to zmienia, oczywiście jesteśmy ograniczeni rodzajem oprawy i sposobem druku ale możemy mieć całkowity wpływ na wygląd albumu ze swoimi zdjęciami. Możemy zaprojektować okładkę i całą zawartość fotoksiążki, tworząc jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny album . Dzięki naszemu specjalnemu programowi do projektowania fotoksiązek staje się to bardzo łatwe. Dodawanie do projektu zdjęć ich edycja i kadrowanie jest intuicyjne, nie wymaga od użytkownika specjalistycznej wiedzy. Projekt albumu można dodatkowo urozmaicić elementami graficznymi i tekstem. Wszystkie narzędzia potrzebne do tego znajdziemy w programie. Edytor tekstu, bibliotekę z klipartami, ramkami i wiele innych ciekawych rozwiązań.
 
 
 

Zaprojektuj swoją fotoksiążkę

 

Technologia druku

Dwustronny druk cyfrowy w jakości fotograficznej dla oprawy standartowej. Druk jednostronny dla oprawy płaskiej. Technologia druku cyfrowego firmy Xerox. Wysokiej jakości papier błyszczący o gramaturze 170 lub 140.
 

Okładka

Twarda, personalizowana zdjęciami zarówno dla oprawy standartowej i płaskiej. Druk pigmentowy uszlachetniany laminowaniem na gorąco Powierzchnia laminatu do wyboru; błyszcząca, matowa lub soft-touch.
 

Standartowa oprawa fotoksiążek

Standartowa oprawa fotoksiążek

Wydrukowane obustronnie strony po uprzednim frezowaniu klejone na gorąco w grzbiet.  Daje to trwałą i mocną oprawę. Minimalna ilość stron 20 maksymalna 120.
Polecana dla większej ilości zdjęć
 

 

Formaty Fotoksiążek w oprawie standartowej

  • Kwadratowa S 20cm x 20cm
  • Panorama M 18cm x 24cm
  • Pionowa M 24cm x 18cm
  • Panorama L A4
  • Pionowa L A4

 

 

 

 

 

 

 

Płaska oprawa fotoksiążek

Pałaska oprawa fotoksiążek

Wydrukowane jednostronnie strony naklejane są na twarde rdzenie. Umożliwia to
zupełnie płasko rozłożenie stron, szczególnie cenna zaleta przy umieszczaniu zdjęć panoramicznych w albumie.
 
 

Formaty fotoksiążek z płaską z oprawą stron

  • Kwadratowa PS 20cm x 20cm
  • Pionowa PM 24cm x 18cm
  • Pionowa L A4
 
 
 

 

 Presscake (1.1.0.94)