FOTOGRAFIA CYFROWA I ANALOGOWA

Zdjęcie ze zdjęcia

Na naszej stronie dowiesz się jak łatwo powielić papierowe odbitki. Obrazy utrwalane na papierach czarno-białych i barwnych zyskują nowy wymiar i blask. W większości udaje się uzyskać jakość jakiej nie miały zdjęcia w momencie powstawania.

Zdjęcie ze zdjęcia, reprodukcje

 

Papierowe zdjęcia

Z nieodległych w końcu czasów w których królowała fotografia analogowa zostały nam albumy pełne zdjęć. Otwierane z okazji świąt i ważnych uroczystości. Bardzo cenne dla właścicieli zwłaszcza gdy zdjęcia w nich zawarte występują w jednym egzemplarzu a negatyw gdzieś sie zapodział podczas kolejnej przeprowadzki albo większego sprzątania. Mogłyby tak tam tkwić do końca świata z rzadka oglądane gdyby nie nadeszły nowe czasy. Łatwość kopiowania i powielania obrazów spowodowała, że te jedne, jedyne, bezcenne egzeplarze z którymi za żadne skarby tego świata nie możemy się rozstać możemy skopiować i podarować bliskim. Zdjęcie ze zdjęcia i nie tylko, proszę bardzo...

 

Możliwości

 • Wszystkie papierowe zdjęcia możemy zeskanować i powielić wielokrotnie, powiększając lub zmniejszając wg potrzeb. Jeżeli odbitki są bardzo zniszczone możemy w szybki sposób przywrócić je do dawnej świetności  renowacja starych fotografii.
 • Z zeskanowanych zdjęć możemy złożyć Colagge wydrukować w dużym formacie dodać dedykację
  Oprawić w ładną ramkę lub wydrukować na płótnie.
 • Ze starych zdjęć do dokumentów możemy po dokonaniu retuszu wydrukować piękny portret.
 • Jubileusz, zjazd rodzinny czy szkolny uświetnimy historią na zdjęciach wydrukowaną i ujętą
 • Pliki ze skanowanych zdjęć nagrywamy na nośnik aby można w przyszłości łatwo i już bez żadnych dodatkowych opłat wydrukować, powielić lub umieścić na tak często odwiedzanych i lubianych portalach społecznościowych.

   

  Leica z ZSRR i stare zdjęcia

Cennik odbitek na papierach światłoczułych z plików cyfrowych

Cennik skanowania

 


 

Więcej informacji

wydruk zdjęć

Druk z plików

Czytaj dalej ...Presscake (1.1.0.94)